Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

19 października 2012 roku klasy 4b i 4c wraz z wychowawcami: Dorotą Duraj i Iwoną Powideł oraz Panią Justyną Dziekanowską odwiedziły Sea Park w Sarbsku. Sea Park to pierwszy taki park w Polsce, gdzie jest basen z fokami szarymi i kotikami południowoamerykańskimi. Obecnie w basenach parku pływają cztery foki szare oraz cztery kotiki. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli karmienie fok i kotików, zwiedzili Muzeum Współczesnego Pomorskiego Rękodzieła Marynistycznego oraz bawili się na placu zabaw. Jednak najwięcej emocji dostarczyło zwiedzanie Oceanarium Prehistorycznego 3D.
Pogoda dopisała, słonko świeciło jak w lecie. Dzieci zadowolone oraz zaopatrzone w pamiątki wróciły bezpiecznie do domu.